top of page

Aktualizacja Pierwsza Pomoc AED & BLS Covid

Poniższa aktualizacja dotyczy wszystkich klientów co posiadają w swoim pakiecie starą aplikację Coivd First Aid AED & BLS.

Nastąpiła zmiana nazwy aplikacji w menu oculus. Po uruchomieniu okularów nie zobaczymy starej ikonki tylko nową. Poniżej nowa ikonka. Nowa nazwa aplikacji to "BLS & AED in the Factory"


Aby uzyskać aktualizację, uruchom okulary wybierz nową ikonkę (podpisana powyżej now) po wybraniu aplikacji wyświetli się komunikat czy pobrać aktualizację należy kliknąć aktualizuj. Następnie aplikacja pobierze się oraz zainstaluje z automatu.

Po uruchomieniu aplikacji należy się zalogować, jest to pierwsze logowanie, wymagane tylko raz. Należy użyć hasła i loginu tego samego co do konta https://www.skillsive.com/
W trakcie logowanie wykorzystujemy klawiaturę oculusa, po wpisaniu loginu zatwierdź na klawiaturze zgodnie z filmikiem , następnie wpisz hasło i również zatwierdź na klawiaturze oculus. Następnie wciśnij przycisk Sign In.


Aktualizacja zawiera 2 nowe scenariusze (trening i test), 1 stary scenariusz Covid first aid BLS & AED oraz samouczek.
Samouczek.

W aplikacji wykorzystujemy sztuczną inteligencję do rozpoznawania mowy. W trakcie gry musimy używać określonych słów kluczy aby zareagowały wirtualne postacie na nasze komunikaty słowne.

Trening - W trakcie treningu wirtualny trener prowadzi nas przez procedurę resuscytacyjną w nagłym zatrzymaniu krążenia. Cała akcja odbywa się na terenie zakładu. W trakcie szkolenia używamy automatyczny Defibrylator Lifeline. (w COVID-19 używamy AED Philips) Naszym zadaniem jest ocena przytomności, oddechu, powiadomienie służb ratowniczych prowadzenie resuscytacji z wykorzystaniem AED. W trakcie szkolenia pomagają nam wirtualne postacie. Musimy wydawać konkretne polecenia aby zareagowały na nasz głos. (AI funkcja rozpoznawania mowy)

TEST - Mamy pełną dowolność wyboru w jaki sposób przeprowadzimy ratowanie życia. Już na samym początku pojawiają się zagrożenia dla ratownika i osoby poszkodowanej. Aby utrudnić rozgrywkę za każdym razem gdy uruchamiamy od nowa grę losuje się jedno z 3 zagrożeń. Dzięki takiemu podejściu każda test jest inny i wymaga od użytkownika, konkretnego działania. Ponadto w trakcie gry pojawiają się wirtualne postacie które nam przeszkadzają. W trakcie gry musimy na bieżąco monitorować otoczenie, prowadzić resuscytację i rozmowę z świadkami zdarzenia. Tylko działania wspólne pomogą nam uratować życie. Na koniec testu dostajemy podsumowanie prowadzanych przez nas działań.
68 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page