top of page

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej - jak reagować w sytuacjach zagrożenia?


Już za kilka tygodni rozpoczną się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, które zgromadzą na stadionach tysiące kibiców. To ekscytujące wydarzenie, ale również czas zwiększonej uwagi na bezpieczeństwo. Jak zachować się w razie nagłego wypadku na stadionie? Poznaj kilka wskazówek, o których należy pamiętać. • Zabierz ze sobą niezbędne leki. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich przyjmuje leki, upewnij się, że macie je przy sobie w odpowiedniej dawce.

 • Zadbaj o bezpieczeństwo dzieci. Nie spuszczaj ich z oka, ustal z nimi punkt zbiórki w razie rozłączenia i w razie potrzeby zapewnij ochronniki uszu.

 • Bądź czujny i obserwuj otoczenie. Zwróć uwagę na osoby, które źle się czują lub zachowują nietypowo.

 • Zabierz ze sobą nakrycie głowy i krem z filtrem UV. Długotrwałe przebywanie na słońcu może powodować przegrzanie i udar słoneczny.

 • Pij dużo wody. Szczególnie ważne jest to w upalne dni, kiedy łatwo o odwodnienie.

 • Unikaj tłumów i agresywnych zachowań. W razie rozruchów lub paniki staraj się zachować spokój i opuścić miejsce zdarzenia.

 • W razie nagłego wypadku nie panikuj. Działaj szybko i zdecydowanie.

 • Wezwij pomoc. Zadzwoń pod numer alarmowy 112 lub zgłoś się do najbliższego punktu medycznego.

 • Udziel pierwszej pomocy. Postaraj się pomóc poszkodowanemu do czasu przyjazdu służb ratunkowych.

 • Nie utrudniaj pracy służbom ratunkowym. Stosuj się do ich poleceń i nie utrudniaj im dostępu do poszkodowanego.

 • Baw się bezpiecznie i kibicuj swojej drużynie!


Mistrzostwa to wyjątkowe wydarzenie, ale pamiętajmy, że bezpieczeństwo jest najważniejsze. Stosując się do tych prostych zasad, możemy pomóc sobie i innym kibicom w razie nagłego wypadku.
Pierwsza pomoc na stadionie – dla każdego kibica


Wiedza z zakresu pierwszej pomocy to nie tylko obowiązek służb medycznych czy trenerów. To umiejętność, która może uratować życie – Twoje, Twoich bliskich, a nawet obcych osób. Nie czekaj, aż ktoś inny zareaguje – zdobądź wiedzę i bądź gotów do działania!


Szkolenie VR – ratuj życie na wirtualnym stadionie


Wychodząc naprzeciw potrzebom kibiców, stworzyliśmy szkolenie z pierwszej pomocy w technologii VR. Dzięki aplikacji przeniesiesz się na wirtualny stadion, gdzie tuż przed Twoimi oczami rozegra się dramatyczny scenariusz – zatrzymanie krążenia u bramkarza. Twoim zadaniem będzie natychmiastowa reakcja: wykonanie (BLS) i (AED) zgodnie z europejskimi standardami, a także utworzenie muru ochronnego, izolującego działania ratowników od gapiów.


Dlaczego warto skorzystać z naszego szkolenia?

 • Realistyczny scenariusz: Wirtualny stadion i realistyczne symulacje sytuacji nagłych zapewnią Ci bezcenne doświadczenie w reagowaniu na kryzysowe momenty.

 • Praktyczne umiejętności: Nauczysz się poprawnie wykonywać (BLS) i (AED), ratując tym samym życie.

 • Kompatybilność z fantomami: Aplikacja działa z dowolnym fantomem dostępnym na rynku, dając Ci możliwość ćwiczeń w warunkach zbliżonych do rzeczywistych.


Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich - bądź świadomym kibicem!

Zachęcamy wszystkich kibiców do skorzystania z naszego szkolenia i zdobycia wiedzy z zakresu pierwszej pomocy na stadionie. Pamiętaj, że w kryzysowej sytuacji Twoja reakcja może uratować życie!


Nasze aplikacje z zakresu pierwszej pomocy zostały już wykorzystane do przeszkolenia m.in. młodszych zawodników drużyny Legia Warszawa.

Darmowe testy aplikacji


Załatw swojej firmie darmowe testy aplikacji - wypełnij formularz i otrzymaj gogle VR na tygodniowy bezpłatny okres próbny - po jego czasie zdecydujesz czy zostajesz z aplikacjami VR na dłużej - https://www.ehsvr.com/testy-gogli-vr-i-aplikacji-bhp-vr


18 wyświetleń0 komentarzy

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page