top of page

Organizacja szkolenia BHP VR na świeżym powietrzu i przedłużenie żywotności baterii na całe wydarzenie


gogle vr a słońce

Dzięki pięknej pogodzie, która towarzyszy nam od dłuższego czasu, możemy przenieść szkolenie z wysłużonej już sali szkoleniowej na świeże powietrze. Z pomocą przyjdą gogle Meta Quest 3, które bez problemu działają w pełnym słońcu, w przeciwieństwie do gogli Meta Quest 2. Dla uczestników szkolenia odbycie instruktażu na świeżym powietrzu będzie z pewnością miłym urozmaiceniem od spędzania czasu w budynku.


Możliwość przeprowadzania szkolenia BHP na świeżym powietrzu to doskonała okazja do wykorzystania gogli w ramach wydarzeń takich jak Safety Days, pikniki firmowe, Dzień Strażaka i wiele innych. Edukacyjna zabawa w wirtualnym świecie będzie idealną rozrywką.


Organizując takie szkolenie, nie trzeba martwić się o konieczność użycia monitora czy rzutnika. Wystarczy udostępnić uczestnikom gogle. Jeśli jednak chcemy monitorować ich wyniki lub mieć podgląd na grę, warto skorzystać z funkcji wyświetlania ekranu na smartfonie lub tablecie. Tutaj odsyłam Państwa do instruktażu jak udostępnić widok ekranu


Jak zorganizować np. 8 godzinne szkolenie bez konieczności powrotu do biura w celu naładowania gogli? Mamy kilka sposobów!


  • Włącz oszczędzanie baterii w goglach

  • Zadbaj o to aby przed szkoleniem wszystkie gogle były naładowane w 100%

  • Wykorzystaj do szkolenia więcej niż jedną parę gogli

  • Zaopatrz się w dodatkowe akcesoria (specjalny strap z baterią do szkoleń) , które dostępne są u naszego Specjalisty ds. Sprzedaży.


Czym są specjalne strapy z baterią do szkoleń?

Wprowadziliśmy dodatkowe akcesoria ładujące do naszej oferty, aby lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów i umożliwić im prowadzenie długich szkoleń na świeżym powietrzu lub w miejscach, gdzie naładowanie gogli jest niemożliwe. Posiadamy dwa rodzaje strapów zarówno dla gogli Meta Quest 2, jak i Quest 3, które wydłużają czas pracy gogli o dodatkowe 2 godziny. Dodatkowo, oferujemy wymienne baterie, które zapewniają kolejne 2 godziny pracy, co łącznie pozwala na nieprzerwane korzystanie z jednej pary gogli przez 6 godzin. Na 8-godzinny event najlepiej sprawdzą się dwie pary gogli ze strapami z baterią, co pozwoli na 8-godzinną pracę bez przerw.


Jeśli chcesz przeprowadzić Safety Day z naszymi goglami lub jesteś zainteresowany dodatkowymi akcesoriami ładującymi odezwij się do naszego sprzedaży


Akcesoria ładujące - https://www.ehsvr.com/kontakt
43 wyświetlenia0 komentarzy

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page