top of page

Szkolenia VR w czasie COVID-19

W czasie pandemii bardzo mocno skórczyła się możliwość szkoleń grupowych. Szkolenia indywidualne w formie praktycznej są bardzo drogie. Alternatywą są automatyczne systemy do szkoleń VR

Automatyzacja szkoleń

Gogle Oculus  w połączeniu z CleanBox dają możliwość zautomatyzowania szkoleń. Pracownik po założeniu gogli loguje się swoimi danymi i uruchamia wybrane moduły szkoleń. Po ukończeniu szkolenia odkłada gogle, które następnie są czyszczone w CleanBox. Wyniki szkolenia są wysyłane do systemu.
Cleanbox to technologia czyszczenia za pomocą UV-C, która usuwa wirusy w tym SARS-CoV-2. Firma Cleanbox posiada potwierdzenia w formie badań, że urządzenie usuwa wirusa i ma skuteczność 99,9% 
Gogle typu Oculus Quest są wyposażone w system śledzenia dłoni, więc wszystko co dzieje się w aplikacji, wykonujemy niemal 1:1 jak w rzeczywistości.
Śledzenie dłoni, czyli hand tracking, pozwala wyeliminować kontrolery do gogli i zmniejszyć barierę obsługi gogli do minimum. Dlatego osoby z różnym doświadczeniem bardzo szybko są w stanie zaadoptować tę technologię i z niej korzystać podczas szkoleń.  
automaty vr.png

01

Szkolenia Just-in-time

Szkolenia mogą być prowadzone indywidualnie dokładnie wtedy kiedy pracownik został do tego wyznaczony. 
Może to być zaplanowany z góry termin lub w tzw. "międzyczasie" podczas przestojów lub przerw. 
Indywidualne szkolenia sprawią, że nie zabraknie pracowników na stanowiskach pracy i zwiększy efektywność całej firmy. 
gogle oculus quest 2

02

robot

•Wirtualny trener

W aplikacji mamy wewnętrznego trenera, który uczy pracownika jak korzystać z gogli oraz jak wykonywać kolejne zadania w aplikacji.  Aplikacje, które najczęściej stosują nasi Klienci w trybie automatycznym to m.in.:
  • Pierwsza Pomoc BLS i AED VR
  • Szkolenie PPOŻ VR

Wyniki szkolenia w systemie

W ramach platformy masz zawsze dostęp do danych, w których sprawdzisz kto i kiedy odbył szkolenie za pomocą aplikacji, jakie wyniki osiągnął. Dodatkowo możesz połączyć naszą platformę wraz z dowolną platformą LMS  (eLearning) i mieć wyniki w swojej platformie. 

03

  • Sprawdzaj wyniki pracowników
  • Śledź jakie postępy osiągają pracownicy

Próbna ewakuacja

Ewakuacja próbna wiąże się z dużym niebezpieczeństwem podczas pandemii z powodu zbliżenia się ludzi w grupach. Szkolenia praktyczne również w grupach są ograniczone a organizacja ich indywidualnie bardzo drogie. Dlatego warto wykorzystać technologię i przeprowadzić szkolenia praktyczne w wirtualnej rzeczywistości. 
Strażak

Szkolenie
z pierwszej pomocy

Uzupełnij szkolenia online typu eLearning czy webinary o ćwiczenia indywidualne w praktyce za pomocą aplikacji Pierwsza Pomoc VR. 
W aplikacji wykonasz RKO, poznasz AED i je użyjesz, wykonasz pozycję boczną ustaloną i wiele innych. Do aplikacji można wykorzystać dowolnego fatoma. 
Obraz8.jpg

Instalacja systemu to ok.10minut

1. Miejsce - najlepiej sala konferencyjna lub przestrzeń ok 3x3 metry gdzie swobodnie pracownicy będą mogli poruszać się w wirtualnym świecie
2. CleanBox i Gogle VR - każdy pracownik czyści gogle przed i po użyciu gogli
3. Instrukcja papierowa - pracownicy po przyjściu do automatu dostają informacje jak będzie przebiegał proces
4. Maseczki ochronne - dodatkowe zabezpieczenie dla twarzy i ochorna przed kontaktem twarzy z goglami
5. Mata na podłodze - do wyznaczenia punktu startowego aplikacji

Zobacz jak wygląda instalacja

Zobacz case study

611Z5XnyZAL._AC_SL1500_.jpg

Co potrzebujesz aby zacząć?

Nasze aplikacje działają na goglach Oculus Quest oraz Oculus Quest 2. Znajdziesz te gogle u popularnych polskich dystrybutorów artykułów elektronicznych (x-kom, morele, Allegro).
Załóż darmowe konto na naszej platformie i korzystaj z darmowych aplikacji

Wypróbuj EHS VR

bottom of page