top of page
ergonomic_icon.png

Ergonomic Home & Office

clock (2).png

Całość ~50 min

Moduł ~10 min

radio-waves.png

Rozpoznawanie mowy AI

cpr.png

Rozpoznawanie

fantomów

hand (1).png

Handtracking 2.0.

size (2).png

Siatka 2x2m całopokojowa

Opis aplikacji:

Aplikacja składa się z 5 różnych modułów, w aplikacji wykorzystujemy zarówno VR jak i AR a wszystko w okularach Oculus Quest 2. Aplikacja wyświetla nam nasze biurko i dostosowuje je do obowiązujących wymagań. W trakcie rozgrywki przeżyjemy ciekawą podróż po wirtualnej historii człowieka, poznamy jego anatomię oraz nauczymy się zdrowo pracować.

Zagrożenia przy  pracy siedzącej - Dzięki rozszerzonej rzeczywistosci (AR) w naszym pokoju, przy naszym biurku pojawia się wirtualny człowiek. W tej części aplikacji poznamy zagrożenia wynikające z pracy siedzącej. W aplikacji wykorzystujemy anatomiczny model człowieka, dzięki dokładnemu odwzorowaniu mięśni, układu krążenia coraz budowy ludzkiego ciała możemy zaobserwować jakie zmiany zachodzą podczas wykonywani pracy siedzącej. Naszym zadanie jest znalezienie zagrożeń  oraz wykonać ćwiczeni zapobiegających  z wirtualnym trenerem.

Wpływ siedzenia na nasze zdorwie - Aplikacja zabierz nas w pasjonująca podróż po wirtualnym świecie, gdzie poznamy historię człowieka w aspekcie siedzenia. m.in. cofniemy się do  ery dinozaurów, będziemy w średniowieczu aż do czasów współczesnych. Malownicza i ciekawa podróż dzięki wirtualnej rzeczywistości pozwoli nam przeżyć niezwykle ciekawą i edukacyjną  historię.

Ergonomiczne stanowisko pracy – W tej części aplikacji wykorzystujemy rozszerzoną rzeczywistość która umożliwia nam dostosowanie twojego biurka do wymagań współczesnej ergonomii. Zadanie polega na dostosowani wirtualnych obiektów do rzeczywistych elementów naszego biurka. W rezultacie gry otrzymamy informację zwrotna jak należy poprawić nasze środowisko pracy.

Aktywne miejsce pracy – dzięki aplikacji możemy wstawić wirtualne biurko do pracy w pozycji stojącej. Nie musisz kupować biurko w ciemno aby wiedzieć czy ci się zmieści w pokoju. Wystarczy że założysz okulary, będziesz widział swój pokój w okularach oraz nasze wirtualne biurko stojące. Rozszerzona rzeczywistość umożliwi nam w łatwy sposób pokazanie jak takie biurko będzie wyglądać w twoim biurze czy domu. Ale to nie wszystko po ustawieniu biurka poznasz zasady jakie obowiązują przy pracy na stojąco. Wirtualny trener wprowadzi cię w aspekty pracy na stojąco, przedstawi jej zalety oraz sprawi że będziesz wiedział jak w łatwy sposób przestawić się z trybu siedzącego na tryb stojący.  

Trening mobilizacyjny - W twoim pokoju pokarze się wirtualny trener z którym będziesz wykonywał ćwiczenia mobilizacyjne. Ćwiczenia są bezprzewodowe z wykorzystaniem domowych przedmiotów.

1.png
Ustawienie laptopa ksiazki.png
Garb tłuszczowy.png

Ostatnia aktualizacja:

Kopia pierwszy pasek tlo_edited.jpg

Szukasz czegoś konkretnego?Sprawdź kategorie aplikacji:

Interesują Cię aplikacje PPOŻ? Sprawdź te pozycje:
ikon.png
fire_hose_reel_ikona.png
icon_oils.png
evacuation_IKON.png
FSaH_icon.png
escape_my_house_ikona.png
CARBON_ikona.png
burns_ikona.png
ladder_ikona.png
jump_cushion_ikona.png
Szukasz aplikacji uczących pierwszej pomocy? Te mogą Cię zainteresować:
ikon.png
metro_ikona.png
stadion_ikona.png
HOME_ikona.png
wound_icon.png
burns_ikona.png
A może coś o  BHP? Te aplikacje mogą Ci się spodobać:
rigger_icon.png
FORKLIFT_ikona.png
wound_icon.png
hazard_ikon.png
Poniższe aplikacje sprawdzą się w sali edukacyjnej:
stadion_ikona.png
HOME_ikona.png
icon_oils.png
fire_hose_reel_ikona.png
FSaH_icon.png
escape_my_house_ikona.png
CARBON_ikona.png
ikon.png

WYPRÓBUJ APLIKACJE EHS VR

bottom of page