top of page
human body

Ergonomic Home & Office

clock

Całość ~50 min

Moduł ~10 min

radio waves

Rozpoznawanie mowy AI

cpr

Rozpoznawanie

fantomów

icon

Handtracking 2.0.

icon

Siatka 2x2m całopokojowa

Specjalistyczne szkolenie BHP dla pracowników Administracyjno- Biurowych 
Ergonomia
 

Stworzona z myślą o pracownikach Administracyjno-Biurowych, aplikacja BHP

„Ergonomia" jest nieocenionym wsparciem dla firm, dbających o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników w środowisku pracy biurowej. Jaki wpływ na zdrowie ma długotrwała pozycja siedząca? Jak dostosować stanowisko pracy do wymagań współczesnej ergonomii? Niestety, niedostosowane stanowisko pracy i długotrwała pozycja siedząca mogą prowadzić do poważnych konsekwencji dla zdrowia oraz zaangażowania pracownika w miejscu pracy. Na bóle szyi, pleców oraz kręgosłupa skarży się większość pracowników biurowych. Jednakże skutki nieodpowiednich pozycji przy pracy jest więcej. Według danych z WHO pozycja siedząca zajęła 4 miejsce w rankingu na przyczyny zgonu na świecie. Dlatego tak istotne jest, aby zadbać o ergonomiczne środowisko pracy. Poprawa ergonomii pracy może znacząco zmniejszyć ryzyko problemów zdrowotnych oraz zwiększyć komfort i wydajność w wykonywaniu codziennych obowiązków. Nasza aplikacja VR, oparta na Wirtualnej Rzeczywistości i Rzeczywistości Rozszerzonej, oferuje kompleksowe rozwiązania dla problemu nieergonomicznych miejsc pracy w biurze. Ergonomia, skierowana jest szczególnie do pracowników sektora administracyjno-biurowego. W połączeniu z innymi aplikacjami, tworzy niezastąpiony zestaw szkoleń BHP niezbędny w każdej firmie.

Ergonomic sight
Ergonomic work space
Ergonomic human

Gdzie sprawdzi się szkolenie Ergonomia w wirtualnej rzeczywistości ?

01.

Instruktaż stanowiskowy

02.

Szkolenia okresowe BHP

03.

Pouczenia tematyczne BHP

04.

Szkolenia wstępne BHP

Program Szkolenia 

Szkolenie składa się z 5 niezależnych modułów

Czas modułu ~ 10 minut

Czas szkolenia ~ 50 minut

01

02

Zagrożenia pracy siedzącej

Wpływ pozycji siedzącej na zdrowie

  • Dzięki rozszerzonej rzeczywistosci (AR) w naszym pokoju pojawia się wirtualny człowiek. W tej części aplikacji poznamy zagrożenia wynikające z pracy siedzącej. W aplikacji wykorzystujemy anatomiczny model człowieka, dzięki dokładnemu odwzorowaniu mięśni, układu krążenia coraz budowy ludzkiego ciała możemy zaobserwować jakie zmiany zachodzą podczas wykonywani pracy siedzącej. Naszym zadanie jest znalezienie zagrożeń oraz wykonać ćwiczenia zapobiegające przy pomocy wirtualnego trenera.

03

Ergonomiczne stanowisko pracy

  • W tej części aplikacji wykorzystujemy rozszerzoną rzeczywistość która umożliwia nam dostosowanie twojego biurka do wymagań współczesnej ergonomii. Zadanie polega na dostosowani wirtualnych obiektów do rzeczywistych elementów naszego biurka. W rezultacie gry otrzymamy informację zwrotna jak należy poprawić nasze środowisko pracy.
     

05

  • Aplikacja zabierz nas w pasjonująca podróż po wirtualnym świecie, gdzie poznamy historię człowieka w aspekcie siedzenia. m.in. cofniemy się do  ery dinozaurów, będziemy w średniowieczu aż do czasów współczesnych. Malownicza i ciekawa podróż dzięki wirtualnej rzeczywistości pozwoli nam przeżyć niezwykle ciekawą i edukacyjną  historię.

04

Aktywne miejsce pracy

  • Za pomocą naszej aplikacji masz możliwość umieszczenia wirtualnego biurka do pracy w pozycji stojącej, eliminując konieczność zakupu nowego mebla. Wystarczy, że założysz okulary, aby zobaczyć swój pokój w wirtualnej rzeczywistości oraz nasze wirtualne biurko stojące. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łatwo możemy przedstawić, jak to biurko będzie się prezentować w twoim biurze czy domu. Jednak to nie wszystko – po ustawieniu biurka poznasz zasady pracy w pozycji stojącej. Nasz wirtualny trener wprowadzi cię w aspekty pracy na stojąco, omówi jej zalety i pomoże ci sprawnie przejść z trybu siedzącego na tryb stojący.
     

Trening mobilizacyjny

  • W twoim pokoju pokarze się wirtualny trener z którym będziesz wykonywał ćwiczenia mobilizacyjne. Ćwiczenia są bezprzewodowe z wykorzystaniem domowych przedmiotów.

Dołącz do Innowatorów

Platforma używana przez wiele firm małych i dużych, w tym:
EHS VR customers list

NOWY POZIOM SZKOLEŃ

Sefety Day 

Organizuj dni bezpieczeństwa w wirtualnej rzeczywistości

Certyfikaty

Oferujemy szkolenia wstępne i okresowe BHP z możliwością uzyskania certyfikatu

Elastyczność

Wykonaj instruktaż w dowolnym momencie

Bezpieczeństwo

Szkolenia dostosowane do pracowników każdej z branż

Team Building

Wykorzystaj technologię VR do budowania zespołu i współpracy 

Urozmaicenie Szkoleń

Dzięki różnorodnym scenariuszom, urozmaicaj szkolenia 

Więcej o ergonomii oraz
o aktualizacjach aplikacji piszemy na naszym blogu

pierwszy pasek tlo.png

Szukasz specjalistycznych szkoleń dla swojej firmy?
Te aplikacje mogą Ci się spodobać

WYPRÓBUJ APLIKACJE EHS VR

bottom of page