top of page

Ergonomia w domu i biurze - już niedługo dostępne szkolenie

Zaktualizowano: 12 mar 2023

Obecnie pracujemy nad nową aplikacją związaną z ergonomią, która wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość w grze. W grze pojawia się wirtualny pracownik, który wykonuje swoją pracę niezgodnie z zasadami ergonomii, a naszym zadaniem jest zidentyfikowanie zagrożeń i poprawienie ustawienia biurka. Podczas rozgrywki będziemy mogli poznać wpływ długotrwałego siedzenia na nasze zdrowie. Gracz będzie miał okazję nauczyć się, jak zapobiegać szkodliwym skutkom wynikającym z nieprawidłowego ustawienia stanowiska pracy i jak zadbać o swoje zdrowie w trakcie wykonywania codziennych obowiązków.

Gameplay I : Ergonomic Home & Office - CZ I Zagrożenia przy pracy siedzące

Zespół cieśni nadgarstka

Jednym z zagrożeń związanych z długotrwałą pracą siedzącą jest zespół cieśni nadgarstka. W ramach naszej aplikacji uczestnik może dowiedzieć się, czym dokładnie jest ten problem, jak powstaje oraz jakie są skuteczne metody zapobiegania. Na zakończenie rozgrywki gracz będzie miał możliwość wykonania tzw. "symulacji zabiegu medycznego", który pozwoli mu na doświadczenie skrajnego przypadku zaniedbań związanych z pracą siedzącą i na zrozumienie, jak poważne mogą być skutki tej choroby zawodowej. Dzięki naszej aplikacji użytkownik może nauczyć się, jak zadbać o swoje zdrowie w trakcie wykonywania codziennych obowiązków, a także jak zapobiegać poważnym kontuzjom i chorobom zawodowym związanym z długotrwałą pracą siedzącą.

Gameplay II : Ergonomic Home & Office - CZ I Zagrożenia przy pracy siedzące

Garb tłuszczowy

Kolejnym zagrożeniem, które poznasz w ramach naszego szkolenia, wynika ze złego ustawienia monitora. Niewłaściwa wysokość lub kąt ustawienia ekranu może powodować powstawanie garbu tłuszczowego.


Gameplay III : Ergonomic Home & Office - CZ I Zagrożenia przy pracy siedząceZdjęcie ze szkolenia : Ergonomic Home & Office - CZ I Zagrożenia przy pracy siedzące

Zdjęcie ze szkolenia : Ergonomic Home & Office - CZ I Zagrożenia przy pracy siedzące

Zdjęcie ze szkolenia : Ergonomic Home & Office - CZ I Zagrożenia przy pracy siedzące.


Aplikacja będzie dostępna w abonamencie Professional. Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, zachęcamy do zapisania się na testy już dziś. Więcej infomracji o aplikacji znajdziesz pod linkiem

217 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page